
Szanowni Państwo, ze względu na podejmowane działania w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 rekomendujemy zgłoszenia do projektu przesyłać drogą elektroniczną lub wyrażać chęć uczestnictwa telefonicznie.
Nabór prowadzimy w 3 turach: Pierwsza: Rekrutacja do projektu zakończona. Druga: planowany termin: Rekrutacja do projektu zakończona. Trzecia: planowany termin: 02/03.2021 r.
WARUNKI UCZESTNICTWA W PROJEKCIE W Projekcie mogą uczestniczyć osoby spełniające łącznie następujące kryteria formalne (dostępu): 1)Osoba bierna zawodowo w wieku 18-29 lat, która nie uczestniczy w kształceniu i szkoleniu - tzw. młodzież NEET, zgodnie z definicją osoby z kategorii NEET przyjętą w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, 2)Osoba posiadająca miejsce zamieszkania w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego lub ucząca się lub pracująca w województwie małopolskim na terenie powiatu gorlickiego lub limanowskiego lub powiatu nowosądeckiego lub Miasta Nowy Sącz, 3)Osoba należąca do jednej z poniższych grup:
- osoba zamieszkująca obszary wiejskie (określonych według klasyfikacji DEGURBA: kategoria 3 – obszary wiejskie, słabo zaludnione) położone poza ZIT*
*W powiecie gorlickim obszar ten obejmuje gminę: Bobowa, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Ujście Gorlickie. W powiecie nowosądeckim obszar ten obejmuje gminę: Gródek nad Dunajcem, Kamionka Wielka, Korzenna, Krynica-Zdrój, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Podegrodzie. W powiecie limanowskim obszar ten obejmuje gminę: Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa-gmina wiejska, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark. Miasto Nowy Sącz oraz wyżej niewymienione gminy w powiecie nowosądeckim, gorlickim i limanowskim nie są uznawane za obszary wiejskie położone poza ZIT.
albo
- rodzic chcący powrócić do pracy po przerwie związanej z opieką nad dzieckiem
albo
- osoba z niepełnosprawnością w stopniu co najmniej umiarkowanym.
4)Osoba, która wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w odpowiednim oświadczeniu. (w/w osoba, nie może być uczestnikiem innego projektu (dotyczącego aktywizacji zawodowo-edukacyjnej) realizowanego w tym samym czasie w ramach POWER oraz nie należy do grupy określonej dla trybu konkursowego w poddziałaniu 1.3.1.)
SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE WARUNKÓW UCZESTNICTWA W PROJEKCIE ORAZ PROCES REKRUTACJI OPISANE SĄ W REGULAMINIE PROJEKTU "Szansa na lepszą przyszłość z POWEREM-edycja 2".
Ocena spełnienia kryterium formalnych (dostępu) uprawniająca do udziału w projekcie dokonywana jest na etapie rekrutacji do projektu oraz potwierdzana jest bezpośrednio przed udzieleniem pierwszej formy wsparcia w ramach projektu. Osoba zainteresowana udziałem w Projekcie dokonuje swojego zgłoszenia poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Ankietę należy złożyć w Biurze projektu - Collegium Progressus, ul. Ogrodowa 39, 33-300 Nowy Sącz (poczta tradycyjną, kurierem, osobiście, przez Internet). Telefon kontaktowy: 884 339 740
|