Polityka prywatności

Fundacja Collegium Progressus z siedzibą w Gródku nad Dunajcem 28, 33-318 Gródek nad Dunajcem, NIP: 7343162071, REGON: 120251048; wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000256384 szanuje prywatność użytkowników strony fundacja-cp.pl

Fundacja dokłada wszelkich starań, aby dotrzymać postanowień niniejszej polityki w stosunku do użytkowników jej strony internetowej, którzy zaufali Fundacji i powierzyli jej swoje dane osobowe.

Fundacja Collegium Progressus (zwana dalej Fundacją) zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu należących do Fundacji obowiązuje aktualna Polityka Prywatności dostępna pod adresem: http://www.fundacja-cp.pl

Odwiedzając stronę www Fundacji, zgadzasz się i akceptujesz niniejszą Polityką Prywatności.

DANE OSOBOWE

Fundacja nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych użytkowników swojego serwisu.
Korzystając ze strony internetowej Fundacji zgadzasz się z niniejszą Polityką Prywatności. Potwierdzasz tym samym - stosownie do przepisów o ochronie danych osobowych - że otrzymałeś informację i zgadasz się z następującymi warunkami:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), zwane dalej: „RODO” Fundacja informuje, że:
1) że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Collegium Progressus z siedzibą w Gródku nad Dunajcem 28, 33-318 Gródek nad Dunajcem, NIP: 7343162071, REGON: 120251048; wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000256384;

2) Pani/Pana dane osobowe (imię i nazwisko oraz nazwa konta poczty elektronicznej) przetwarzane będą w celu korespondencji z Panią/Panem z Fundacją. Pani/ Pana dane osobowe zamieszczone w treści korespondencji nie będą przekazywane osobom i podmiotom trzecim, bez Pana/Pani uprzedniej zgody. (tj.: na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a) RODO);

• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgromadzonych w treści niniejszej wiadomości do celów korespondencji. Informuję, że w dowolnym momencie mogę cofnąć zgodę. Nie zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych osobom i podmiotom trzecim, bez mojej uprzedniej zgody.”

3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania przez Panią/Pana udzielonej zgody;
4) W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo, zgodnie i na zasadach obowiązujących w RODO, do:
- żądania od Fundacji dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
- żądania od Fundacji sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
- żądania od Fundacji usunięcia Pani/Pana danych osobowych,
- żądania od Fundacji ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
- przenoszenia Pani/Pana danych osobowych,
- cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, na adres ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa; gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
Z powyższych praw może Pani/Pan skorzystać poprzez kontakt e-mailowy, telefoniczny lub listowny pod adresami wskazanymi w zakładce KONTAKT.
5) Fundacja nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
6) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu w tym profilowaniu;
7) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, o których mowa w pkt 2) powyżej jest dobrowolne a ich niepodanie, usunięcie lub cofniecie zgody, spowoduje brak możliwości wysyłania przez Fundację Pani/Panu korespondencji, o której mowa w pkt 2) powyżej i ich usunięcie ze zbioru danych użytkowników serwisu strony www.fundacja-cp.pl należącej do Fundacji.

Oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) zazwyczaj domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym Fundacja będzie przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Fundacja Collegium Progressus